V. ročník turnaja neregistrovaných hráčov v stolnom tenise

TURNAJE
napísané 13.2.2016 , zverejnil Ľubomír Rendár
aktualizované 15.2.2016

Členovia STO Rosina usporiadali v sobotu 13. 2. 2016 v telocvični ZŠ Rosina 5. ročník turnaja neregistrovaných v stolnom tenise. V turnaji dospelých sa stretlo 22 hráčov v štyroch skupinách, z každej postúpili najlepší traja do dvoch štvrťfinálových skupín – z nich hrali proti sebe najlepší dvaja prvý proti druhému. Vo finále si s prehľadom poradil Július Cíba s Dušanom Grúňom 3:0, a tak víťaz turnaja odohral celý turnaj bez prehry a zaslúžene získal najväčší pohár za 1. miesto. V zápase o 3. miesto vyhral Pavol Holeša nad Jurajom Horníkom zaslúžene 3:0.

 

Poradie: 1. Július Cíba, 2. Dušan Grúň, 3. Pavol Holeša, 4. Juraj Horník, 5. Peter Majerík, 6. Rastislav Horník, 7. Michal Kohút, 8. Marián Krajčí, 9. Mária Máliková, 10. Daniela Pavelová, 11. Ladislav Ďuroška, 12. Daniel Vanoch.

 

Menej úspešní hráči, ktorí nepostúpili zo základných skupín, bojovaliv pavúku o cenu útechy a tú si napokon vybojoval Leonard Vojtyla po finálovom víťazstve nad Miroslavou Holešovou.

 

Do turnaja žiakov sa prihlásilo 6 hráčov, kde systémom každý s každým obstál bez prehry Patrik Trzuba a získal zlatú medailu, striebro si vybojoval talentovaný Jakub Grúň (9 rokov), bronz patrí Michaele Beniačovej. Turnaj sa hral vo výbornej atmosfére, účastníci vyjadrili spokojnosť s organizáciou a už teraz sa tešia na ďalší ročník turnaja.

Kompletné výsledky: 

15.2.2016Výsledky turnaja neregistrovaných v stolnom tenise 2016 (298.9 KB)pdf

Ľ. Rendár

 

Nové dokumenty

  

Šport •