História futbalového turnaja O pohár starostu obce Rosina

O POHÁR STAROSTU
napísané 20.6.2011 , zverejnil Ľubomír Rendár
aktualizované 28.11.2015

 

Účastníci a výsledky turnajov O pohár starostu obce Rosina 

XXI. ročník (sobota 27. júla 2013)

6 mužstiev: Slimák, Únia, Rekreačný futbal, Amatéri, HBC Rosina a Pod orechom

Skupina A
Únia – HBC Rosina 0 : 2 (0 : 1), góly: Lipovský, Tvrdý
Orech – HBC Rosina 0 : 1 (0 : 0), R. Kuba
Únia – Orech 0 : 2 (0 : 1), Stanco, Bičanovský

Skupina B
Slimák – RF 1 : 1 (1 : 1), Marián Kopáč – D. Šustek
Amatéri – Slimák 0 : 3 (0 : 0), Tomáš 2, Marián Kopáč
RF – Amatéri 1 : 0 (1 : 0), Mažgút

o 5. miesto: Únia – Amatéri 1 : 2 (1 : 0), T. Kováč – J. Kováč, Marek Kopáč
o 3. miesto: Orech – Slimák 0 : 2 (0 : 1), Marián Kopáč, M. Turský
finále: HBC Rosina – RF 0 : 2 (0 : 1), D. Šustek, Ľ. Šustek

Poradie:
1. RF, 2. HBC Rosina, 3. Slimák, 4. Orech, 5. Amatéri, 6. Únia


XX. ročník (sobota 21. júla 2012)

6 mužstiev: Slimák, Únia, Rekreačný futbal, Amatéri, HBC Rosina a Pod orechom
Výsledky:

9:00 Únia – RF 0:1 (0:0), gól: Ľ. Šustek z pok. kopu
10:00 Orech – HBC Rosina 1:3 (0:2), Stanco –  Kuba, Gron, Lipovský
11:00 Slimák – RF 3:2 (2:0), Kopáč 2, Ďuriš – Sedliaček, F. Smieško
12:00 Amatéri – HBC Rosina 1:1 (1:0), Bolibruch – Kuba, pok. kopy 4:3
13:00 Únia – Slimák 0:3 (0:2), Kopáč 2, Sluka
14:00 Orech – Amatéri 0:3 (0:3), Kováč 2, Michal Šottník

O 5. miesto: Únia – Orech 1:1 (0:1), Š. Hodas – Bičanovský, pok. kopy 0:2
O 3. miesto: RF – HBC Rosina 1:0 (0:0), D. Šustek
Finále: Slimák – Amatéri 0:0, 4:2 na pok. kopy

Poradie:
1. Slimák, 2. Amatéri, 3. RF, 4. HBC Rosina, 5. Orech, 6. Únia

Autori fotografií: Michaela Cíbová, Michal Harcek, Július Cíba 

XIX. ročník (sobota 23. júla 2011)

6 mužstiev –  Slimák, Únia, Rekreačný futbal, Amatéri, HBC team a Pod orechom

Výsledky:
Skupina A
Amatéri – Orech 0 : 0
Orech –  HBC 1 : 1, góly: J. Vrabec – Kuna
HBC – Amatéri  0 : 1, Varinčiak

Tabuľka skupiny A
1. Amatéri 2 : 1 6 b 
2. Orech 1 : 1 2 b
3. HBC 0 : 1 1 b

Skupina B
RF – Slimák 0 : 0     
Slimák  –  Únia 1 : 0 (1 : 0), Samec? z p. k.
Únia – RF 0 : 4 (0 : 1), Ľ. Šustek 2 (1. z p. k.), R. Kováčik 2

Tabuľka skupiny B
1. RF 4 : 0 3 b
2. Slimák 1 : 0 3 b
3. Únia 0 : 5 0 b

O 5. miesto: HBC – Únia 3 : 0 (1 : 0), Kuna, Linet, Kuba 
O 3. miesto: Orech – Slimák 3 : 0 kont. 
Finále: Amatéri – RF 1 : 0 (1 : 0), Senko 

Konečné poradie
: 1. Amatéri, 2. Rekreačný futbal, 3. Pod orechom, 4. Slimák, 5.   HBC team, 6. Únia.


 

XVIII. ročník (sobota 31. júl 2010)

6 mužstiev –  Slimák, Únia mládeže, Rekreačný futbal, Amatéri, HBC team a družstvo Pod orechom

Výsledky: 
Skupina A:
Amatéri – RF 0 : 1 (0 : 1), Kováčik,
RF – HBC 5 : 0 (3 : 0), Cíba, Šustek, Damaška, Čibenka, Raždík,
HBC – Amatéri 3 : 0 (3 : 0), Oravec, Gálik, Tomaščík.

Tabuľka skupiny A
1. RF 6 : 0 6 b
2. HBC 3 : 5 3 b
3. Amatéri 0 : 4 0 b.

Skupina B:
Orech – Únia 0 : 1 (0 : 0), Mi. Huťka,
Únia – Slimák 0 : 1 (0 : 1), Marián Kopáč (z 11 m),
Slimák – Orech 1 : 1 (0 : 1), Jaššo – Popluhár.

Tabuľka skupiny B
1. Slimák 2 : 1 4 b
2. Únia 1 : 1 3 b
3. Orech 1 : 2 1 b.

Zápasy o konečné umiestnenie:
O 5. miesto: Amatéri – Orech 0 : 2 (0 : 2), Pešta, Stanco.
O 3. miesto: HBC – Únia 0 : 1 (0 : 0), Cíba.
Finále: RF – Slimák 0 : 1 (0 : 0), Vrabec.

Konečné poradie: 1. Slimák, 2. Rekreačný futbal, 3. Únia mládeže, 4. HBC team, 5. Pod orechom, 6. Amatéri.


 

XVII. ročník (sobota 26. júl 2009)

6 mužstiev – Slimák, Únia mládeže, Rekreačný futbal, Amatéri, NOVA team a Eunica

Skupina A:

Amatéri – Slimák 0 : 2 (0 : 1), góly: Adamčík, Marián Kopáč
Slimák – RF 0 : 2 (0 : 1), góly: B. Beniač, Šustek
RF – Amatéri 4 : 0 (3 : 0), góly: Kováčik 2, Šustek, Š. Cíba

Tabuľka skupiny A:
1. RF 6 : 0 6 b
2. Slimák 2 : 2 3 b
3. Amatéri 0 : 6 0 b

Skupina B:

Únia – Eunica 0 : 0
Eunica – NOVA 1 : 0 (1 : 0), gól: Popluhár.
NOVA – Únia 0 : 2 (0 : 1), góly: Rendár, M. Holeša ml.

Tabuľka skupiny B:
1. Únia 2 : 0 4 b
2. Eunica 1 : 0 4 b
3. NOVA 0 : 3 0 b

Zápasy o konečné umiestnenie:

o 5. – 6. miesto: Amatéri – NOVA 0 : 0, na kopy zo značky pok. kopu 5 : 3
o 3. – 4. miesto: Slimák – Eunica 2 : 0 (0 : 0), góly: Vrabec, Krulík

Finále turnaja: RF - Únia 4 : 0 (1 : 0), góly: Kováčik 2, Strna, B. Beniač

Konečné poradie
1. Rekreačný futbal, 2. Únia, 3. Slimák, 4. Eunica, 5. NOVA, 6. Amatéri


XVI. ročník (sobota 26. júl 2008)

5 mužstiev – Slimák, Únia mládeže, Rekreačný futbal, Amatéri, NOVA

Skupina A:
Slimák – NOVA 1:3 (1:3), góly: Oravec 2, Krajčí – Kais (z 11 m)
NOVA – RF 1:2 (1:1), góly: Krajčí – Kováč P., Cíba
RF – Slimák 0:2 (0:0), góly: Vrabec 2

Tabuľka skupiny A:
1. NOVA 4 : 3 3 b
2. Slimák 3 : 3 3 b
3. RF 2 : 3 3 b

Skupina B:
Únia – Amatéri 0:1 (0:1), gól Turský
Amatéri – Únia 3:0 (0:0), góly: Turský, Kováč J., Mitana

Tabuľka skupiny B
1. Amatéri 7:0 9b
2. Únia 3:4 3b

Zápasy o konečné umiestnenie:
o 3. – 4. miesto: Slimák – Únia 6:0 (4:0), góly: Vrabec 4, Kais (z 11 m), Šustek

Finále turnaja:

NOVA – Amatéri 3:1 (1:0), góly: Krajčí 2, Gálik – Sobola

Konečné poradie: 1. NOVA 2. Amatéri 3. Slimák 4. Únia mládeže 5. Rekreačný futbal


XV. ročník (sobota 21. júla 2007)

1. RF – Únia 0 : 5 (0 : 2), góly: J. Cíba 2, P. Machyna, Mi. Huťka, L. Bukovinský, Mi. Šottník
2. Slimák – Amatéri 0 : 1 (0 : 0), J. Kováč
o 3. mieto: RF – Slimák 1 : 4 (1 : 2), D. Tvrdý – Sluka 3 (1 z pok. kopu), J. Hruboš
Finále: Únia – Amatéri 2 : 4 (0 : 1), M. Matlák, M. Kováč – J. Mitana, J. Kováč, R. Krajči, M. Gálik
Poradie: 1. Amatéri, 2. Únia, 3. Slimák, 4. RF.
Najlepší brankár turnaja: Peter Pagáč (Únia), najlepší strelec: Ján Sluka (3 góly, Slimák), najstarší hráč: Ľubomír Knapec.
O priebehu turnaja sa dočítate v článku zo Žilinského večerníka.


XIV. ročník (nedeľa 30. júla 2006)

10.15 hod.: ÚNIA – Slimák 2 : 1 (1 : 0), Mi. Huťka, J. Stanco - Klotton
11.30 hod.: RF – Amatéri 1 : 0 (0 : 0), V. Šustek
13.30 hod.: dorast: Rosina – Hôrky 1 : 3 (1 : 1)
15.30 hod. o 3. miesto: Slimák – Amatéri 1 : 4 (0 : 1), J. Sluka (z pok. kopu) - J. Kováč, P. Holeša, M. Rostaš, J. Hruboš
17.00 hod. finále: Únia – RF 1 : 0 (0 : 0), P. Ďuroška

Najlepší brankár turnaja: Peter Pagáč (Únia)

Poradie:
1. Únia 3 : 1 6 b
2. RF 1 : 1 3 b
3. Amatéri 4 : 2 3 b
4. Slimák 2 : 6 0 b


XIII. ročník (nedeľa 31. júla 2005)

Rekreačný futbal, Slimák, Slovenská katolícka únia mládeže, Amatéri
10.00 Únia – Amatéri 2 : 2 (2 : 0)
11.30 RF – Slimák 1 : 0 (0 : 0)
Priateľský: Rosina – Kotrčina Lúčka (5 : 1)
15.30 O 3. miesto: Slimák – Únia 1 : 2 (0 : 1)
17.00 finále: RF – Amatéri 2 : 0 (0 : 0);

Poradie:
1. RF 3 : 0 6b
2. Amatéri 2 : 4 1b
3. Únia 4 : 3 3b
4. Slimák 1 : 3 0b


 

XII. ročník (nedeľa 25. júla 2004)

Rekreačný futbal, Slimák, Slovenská katolícka únia mládeže, Amatéri
10.00 Únia – Slimák 2 : 1 (0 : 0)
11.30 RF – Amatéri 1 : 2 (1 : 1)
Priateľský: Rosina – Radoľa 7 : 3 (5 : 1)
16.00 O 3. miesto: Slimák – RF 1 : 1 (1 : 0), p. k. 3 : 0
18.00 finále: Únia – Amatéri 1 : 1 (1 : 0); p. k. 8 : 7

Poradie:
1. ÚNIA 3 : 2 3b (8 : 7)
2. Amatéri 3 : 2 3b (7 : 8)
3. Slimák 2 : 3 2b (3 : 0)
4. RF 2 : 3 2b (0 : 3)


XI. ročník (2003)

Požiarnici, Rekreačný futbal, Slimák, Slovenská katolícka únia mládeže
10.30 Slimák – Únia 1 : 3 (0 : 1)
11.30 RF – Požiarnici 3 : 0 (3 : 0)
Priateľský: Rosina – Rajecké Teplice 7 : 1 (4 : 0)
16.30 O 3. miesto: Slimák – Požiarnici 3 : 0 (2 : 0);
17.30 finále: Únia – RF 2 : 1 (0 : 0)

Poradie:
1. ÚNIA 5 : 2 4b
2. RF 4 : 1 2b
3. Slimák 4 : 3 2b
4. Požiarnici 0 : 6 0b


 

X. ročník (2002)

Požiarnici, Rekreačný futbal, Slimák, Slovenská katolícka únia mládeže
10.00 Pož. – RF 0 : 6 (0 : 3) p. k. 3 : 2
11.00 Únia – Slimák 2 : 1 (1 : 0) p. k. 2 : 1
13.30 Slimák – Pož. 4 : 2 (2 : 0) p. k. 3 : 2
14.30 RF – Únia 2 : 0 (0 : 0) p. k. 1 : 2
17.00 Pož. – Únia 0 : 3 (0 : 2) p. k. 2 : 3
18.00 Slimák – RF 1 : 0 (0 : 0) p. k. 2 : 0

Poradie:
1. RF 8 : 1 4 b
2. Slimák 6 : 4 4 b
3. Únia 5 : 3 4 b
4. Požiarnici 2 : 13 0 b


 

IX. ročník (1999)

Víťaz: RF

VIII. ročník (1998)

Víťaz: Slimák

VII. ročník (1997)

Víťaz: RF

VI. ročník (1996)

Víťaz: ÚNIA

V. ročník (1995)

Víťaz: RF

IV. ročník (1994)

Požiarnici, Rekreačný futbal, Slimák, Únia slovenskej a katolíckej mládeže

Poradie:
1. RF
2. Slimák
3. ÚSaKM
4. Požiarnici

III. ročník (1993)

Požiarnici, Rekreačný futbal, Slimák, Slovenská katolícka únia
Pož. – RF 1 : 5 (0 : 3)
Slimák – SKÚ 0 : 3 (0 : 2)
SKÚ – Pož. 1 : 0 (0 : 0)
RF – Slimák 0 : 0 (0 : 1)
Pož. – Slimák 1 : 9 (1 : 4)
SKÚ – RF 1 : 2 (0 : 1)

Poradie:
1. SKÚ 5 : 2 4 b
2. Slimák 11: 4 4 b
3. RF 7 : 4 4 b
4. Požiarnici 2 : 15 0 b

II. ročník (1992)

Katolícka únia, SNS, Požiarnici, Slimák, Rekreačný futbal
KÚ – SNS 4 : 2 (1 : 1)
Pož. – Slimák 0 : 0
SNS – RF 0 : 2 (0 : 1)
Slimák – KÚ 1 : 1 (0 : 0)
SNS – Pož. 1 : 0 (0 : 0)
KÚ – RF 1 : 2 (0 : 0)
Pož. – RF 0 : 1 (0 : 0)
Slimák – SNS 5 : 0 (2 : 0)
Pož. – KÚ 1 : 2 (0 : 0)
RF – Slimák 0 : 1 (0 : 0)

Poradie:
1. Slimák 7 : 1 6 b
2. RF 5 : 2 6 b
3. KÚ 8 : 6 5 b
4. SNS 3 : 11 2 b
5. Požiarnici 1 : 4 1 b

I. ročník (1991)

Víťaz: KODREX

Nové dokumenty

 
13.7.2018 Úradná tabuľa
Zverejnenie zámeru zámeny nehnuteľného majetku vo vlastníctve obce Rosina
13.7.2018 Ostatné zmluvy 2018
Hromadná licenčná zmluva
13.7.2018 Úradná tabuľa
Oznámenie o začatí územného konania – Ing. Ľubomír Machyna, Mgr. Katarína Machynová
13.7.2018 Zmluvy o nájme a prenájme
Prenájom KD
13.7.2018 Zmluvy o nájme a prenájme
prenájom KD
13.7.2018 Zmluvy o nájme a prenájme
Prenájom KD
12.7.2018 Voľby 2018
Informácie pre voliča
10.7.2018 Zmluvy o nájme hrobového miesta
Zmluva o nájme hrobového miesta 757
9.7.2018 Faktúry prijaté
Právne služby jún 2018
9.7.2018 Faktúry prijaté
Prijaté faktúry 01.06.2018 - 09.07.2018
9.7.2018 Ostatné zmluvy 2018
Zmluva o výpožičke


Odber noviniek

 súhlasím so zasielaním noviniek z portálu www.rosina.sk

Projekty a aktivity obce



Šport •