Štyri dni, jeden svet

KULTÚRA
napísané 22.3.2012 , zverejnil Ľubomír Rendár
aktualizované 1.12.2015

Pre všetkých, ktorým sa páčilo premietanie Štyri dni Jeden svet, mám skvelú správu! Budúci týždeň, presnejšie 30. 3. 2012 a 31. 3., budete mať možnosť vidieť ďalšie dva filmy z festivalu jeden svet.

V piatok 30. 3. 2012 si premietneme film Väznica Irán, resp. The green wave, aby sme tematicky nadviazali na filmy, ktoré sme už videli.
V sobotu 31. 3. budeme hrať na veselšiu nôtu - film Na stupňoch víťazov o športovcoch deväťdesiatnikoch, pripravujúcich sa na 8. medzinárodné seniorské majstrovstvá sveta.
Rezervujte si tieto dátumy v diárikoch, a teraz pozor, na 19.30!! (aby sme nepremietali za svetla)
Výška vstupného sa nemení: 0,00 €!
Tešíme sa na Vás

Milí priatelia!
Ďakujeme, že ste svojou účasťou podporili projekt ŠTYRI DNI, JEDEN SVET, ktoré sa konalo 3. – 6. marca v Kultúrnom dome. Počas týchto dní sme Vám premietli štyri dokumenty z medzinárodného festivalu dokumentárnych filmov JEDEN SVET. V dolnej sále ste zaplnili takmer všetky miesta, a tým ste nás organizátorov milo prekvapili. Lúčili sme sa s nadšením z celého projektu a do budúcna si sľúbili pokračovanie. Tento sľub sa pokúsime dodržať a o ďalších premietaniach sa istotne včas dozviete.
Naša vďaka patrí Obecnému úradu v Rosine za poskytnutie priestorov a Farskému úradu v Rosine za vypožičanie premietačky, ale všetkým divákom, bez ktorých by nič z toho nemalo zmysel.

Terézia Porubčanská

 

Nové dokumenty