5. ročník turnaja registrovaných hráčov v stolnom tenise

TURNAJE
napísané 27.12.2015 , zverejnil Ľubomír Rendár
aktualizované 27.12.2015

V nedeľu 27. 12. 2015 sa v telocvični ZŠ Rosina uskutočnil 5. ročník turnaja registrovaných hráčov v stolnom tenise. Na turnaji sa zúčastnilo 24 hráčov registrovaných v žilinskom oblastnom a krajskom stolnotenisovom zväze, a to z domáceho oddielu STO Rosina a hosťujúcich tímov z Trnového, Višňového, Nededze, Lietavskej Lúčky a Čadce. Zápasy sa odohrali v štyroch skupinách, z ktorých postúpili vždy najlepší traja hráči do dvoch štvrťfinálových skupín – z nich postúpili najlepší dvaja do finálovej skupiny. Traja najlepší hráči si odniesli pamätné trofeje a ceny, menej úspešní mohli bojovať o tzv. cenu útechy. 

Poradie dvojhier:

(A finále)

1. miesto: Rastislav Pavlík (STO Trnové)
2. miesto: Ján Povrazník (STO Višňové)
3. miesto: Alexander Nagy (STO Višňové)

Výsledky:

27.12.20155. ročník turnaja registrovaných hráčov v stolnom tenise (240.9 KB)pdf

Cenu útechy v B-finále si vybojoval v pavúku Branislav Kuba (STO Trnové), keď v "malom" finále porazil J. Kučeráka (STO Trnové) 3 : 0 na sety.

27.12.2015Pavúk o cenu útechy (61.6 KB)pdf

najmladším hráčom bol Fedor Kállay (11 r. – STK Čadca). Za organizáciu turnaja sa treba poďakovať členom STO Rosina, osobitne predsedovi STO L. Kováčovi, sponzorom turnaja (MIKOMIX, spol. s r. o.) a vedeniu ZŠ s MŠ Rosina za poskytnutie telocvične.

Ľ. Rendár

Nové dokumenty

  

Šport •